Sürdürülebilirlik

Anasayfa » Hakkında » Sürdürülebilirlik

DOĞAYI VE KAYNAKLARI KORUMAK

MAKELTON, çevrenin korunmasını ve doğal kaynakların sorumlu kullanımını teşvik etmeye kendini adamıştır. Çevre dostu ve verimli ürünler sunarak tüm tesis ve sistemlerinin en yüksek çevre standartlarına uymasını sağlarlar. Ek olarak, şirket karbon ayak izini azaltmayı taahhüt eder.

MAKELTON, iklim koruma konusunda, gelecek nesiller için çevrenin korunmasına önemli ölçüde katkıda bulunma kapasitesine inanıyor. Bu nedenle, çevrenin korunması, kirliliğin önlenmesi ve kaynakların korunmasını kapsayan şirketin operasyonlarında temel bir ilke ve birincil hedeftir.

İklim değişikliğinin olumsuz etkilerini ve sürdürülebilir kalkınma üzerindeki potansiyel etkisini anlayan MAKELTON, karbon ayak izini önemli ölçüde azaltma kararlılığındadır. Şirket, enerji verimliliğini artırmak ve üretim yerlerinde daha yüksek oranda yenilenebilir enerji kaynakları kullanmak için aktif olarak çalışıyor.

EN GÜVENLİ ŞEKİLDE YÜKSEK KALİTE

MAKELTON, kendi karbon ayak izini en aza indirmenin yanı sıra, kaynak kullanımını optimize ederken müşterilerinin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sürdürülebilir çözümler ve ürünler geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bu teknolojiler yalnızca sağlam bir altyapının oluşturulmasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda inovasyonu teşvik eder ve sürdürülebilir sanayileşmeyi destekler.

MAKELTON, çevre koruma, dekarbonizasyon ve karbon nötrlüğüne ulaşmayı hedefleyen çok çeşitli sürdürülebilir çözümler ve ürünler sunmaktadır. Ek olarak, ürün yelpazesi döngüsel bir ekonomiyi destekleyen ve  akış kaynaklarının yeniden kullanımını kolaylaştıran çözümleri kapsar. Ayrıca MAKELTON, ekipman ve makinelerin ömrünü uzatmak için kestirimci bakım gibi alanlarda ileri derecede analizler uygulamaktadır.

AZ İYİDİR?

MAKELTON tarafından üstlenilen her girişim, en yüksek düzeyde çevre korumayı garanti etme üstün hedefi tarafından yürütülür.  Çabalarımız, kaynak yönetimini optimize ederken kendi operasyonlarımızın ve üretim tesislerimizin çevresel etkisini azaltmaya yöneliktir. Nihai amaç, üretim sırasında malzeme kullanım verimliliğini artırarak atık oluşumunu azaltmaktır. İdeal olarak, tamamen geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir hammaddeler kullanmayı hedefliyoruz ve böylece döngüsel bir ekonominin kurulmasına katkıda bulunuyoruz. Dünyanın değerli doğal kaynaklarını korumak için su tüketimimizi sürekli olarak düşürmeye ve atık üretimini en aza indirmeye kendimizi tamamen adadık.